HP - skup tonerów

Sprzedajtoner to skup pełnych tonerów, w tym skup tonerów HP, gdzie możesz w odpowiedzialny i opłacalny sposób pozbyć się nieużywanych tonerów. Sprzedaż nieużywanych tonerów to same korzyści dla sprzedającego. To:

  • zwrot części kosztów eksploatacji drukarki
  • zwrot części kosztów niepotrzebnego zakupu
  • ochrona środowiska naturalnego.

Odpowiedzialna utylizacja niewykorzystanych tonerów i kartridży chroni się środowisko naturalne przed negatywnym wpływem rozlanego tuszu czy wolno rozkładających się elementów, zwłaszcza plastików. Dzięki sprzedaży tonerów, które zostały w szafie po zmianie drukarki, zadbasz o sprawiedliwy obieg produktów, dając możliwość skorzystania z nich innym osobom. Nasz skup pełnych tonerów zajmie się tym, aby trafiły one tam, gdzie zostaną poprawnie użyte (a wykorzystanie znajdujących się w nich tuszy i atramentów pozwoli na odzyskanie opakowania do recyklingu lub odpowiedniego składowania odpadów).

Nie bez znaczenia pozostają względy finansowe — również można odzyskać część kosztów eksploatacyjnych drukarki. Dzięki sprzedaży odzyskasz część środków zainwestowanych w starą drukarkę i tusze do niej, które będziesz mógł przeznaczyć na nowy sprzęt lub inne pilne wydatki.

Co możesz sprzedać w Sprzedajtoner.pl?

Nasza firma działa jako skup pełnych tonerów, w tym skup tonerów HP. Co to oznacza? Kupujemy jedynie oryginalne tonery i kasety, które nie były wcześniej używane bądź regenerowane.

Kategorie skupowanych tonerów:

Kat A - Jest to najwyższa klasa produktu. W tej grupie znajdują się oryginalne tonery w opakowaniach, które nigdy nie były otwierane. Co ważne, produkty z kategorii A nie mogą mieć żadnych uszkodzeń

Kat B - Znajdują się tutaj produkty oryginalne, jednak z widocznymi lekkimi defektami na opakowaniu. Mogą to być między innymi zadrapania i rysy, lekkie przygniecenia, napisy czy ślady po taśmach. Istotne jest również to, aby pudełko nie było otwierane.

Kat C - To również kategoria, w której znajdują się wyłącznie produkty oryginalne, natomiast w tym przypadku pudełko może być otwarte. Aby jednak zasobnik był zaliczony do tej grupy, folia, w którą jest opakowany, musi być oryginalnie i szczelnie zamknięta.

Kat D - Ostatnia kategoria produktów przyjmowanych w naszym skupie tonerów. Produkty muszą być oryginalne, jednak mogą być dostarczone w otwartym pudełku. Dopuszczalna jest również otwarta folia, jednak plomba kasety nie może być w żaden sposób naruszona.

Nie wymagamy żadnego potwierdzenia w postaci paragonu czy dowodu wcześniejszego zakupu, ale sprawdzimy oryginalność produktu!

Jak rozpoznać czy toner HP jest oryginalny?

Jednymi z najpopularniejszych kartridży i tonerów, które oferują nam nasi klienci, to te marki HP. Jest to firma, która od lat boryka się z nielegalnymi podróbkami akcesoriów, ponieważ nieoryginalne tusze potrafią zniszczyć drukarkę czy urządzenie wielofunkcyjne. W jaki sposób sprawdzić, czy twój toner HP jest oryginalny? Nasz skup tonerów HP ma dla ciebie kilka rad:

  • oryginalny tusz HP, jak i kaseta z tonerem, powinien mieć plomę zabezpieczającą,
  • data na pudełku i wkładzie jest taka sama
  • opakowanie jest wysokiej jakości (bez pikselozy, papier wygląda na wysokiej jakości).

Więcej szczegółów pod adresem: https://h20195.www2.hp.com/V2/GetPDF.aspx/c03785112.pdf.

Jak sprzedać?

Tonery sprzedasz, nie wychodząc z domu! Wypełnij formularz na naszej stronie, podając przy tym datę proponowanego odbioru przez kuriera. Nasz dostawca przyjedzie i odbierze paczkę. Nie musisz wychodzić z domu — skup tonerów HP przyjedzie do ciebie! Masz więcej pytań? Sprawdź FAQ na stronie https://www.sprzedajtoner.pl i dowiedz się, jak sprzedać zalegające w szafkach tonery HP i kartridże.

Dział handlowy i magazyn

ul. Pola Karolińskie 4 lok. 2
02-401 Warszawa
tel.: 602-594-898
e-mail: info@sprzedajtoner.pl

Obsługa w siedzibie

Poniedziałek - piątek: 08:30 - 17:30
Kontakt telefoniczny: 24h/7/365
NIP: 5252206809
Nasz wpis w CEIDG - plik PDF