Samsung - skup tonerów

Samsung to południowokoreańska grupa biznesowa, której początki sięgają 1938 roku. Na początku zajmowała się eksportem, jednak potem rozszerzyła swoją działalność. Osiągnięta przez nią pozycja lidera na rynku przemysłu elektronicznego była powolnie budowana już od pięćdziesięciu lat. Telewizory, telefony, urządzenia wielofunkcyjne oraz sprzedaż tonerów Samsung to główne elementy działania marki. Kupiłeś przez pomyłkę toner do innego modelu drukarki lub zaopatrzyłeś się w niewłaściwy kolor? Jesteś we właściwym miejscu! Nasz skup tonerów Samsung pomoże Ci rozwiązać Twój problem.

Jak rozpoznać czy toner Samsung jest oryginalny?

Wykrycie podróbek jest ciężkie, ponieważ wyglądają identycznie jak oryginały. Import i sprzedaż tonerów Samsung, które mają fałszywe pochodzenie, to działalność przestępcza podlegająca karze. Warto zdecydować się na zakup produktu legalnego, wiadomego pochodzenia, ponieważ dzięki temu mamy pewność, za co płacimy. W miejscach takich jak skup tonerów Samsung, akceptowane są tylko oryginalne wyroby marki. Jak sprawdzić, czy toner, jaki posiadamy, nie jest podrabiany? Oto przydatne rady, które warto zapamiętać:

  • każdy toner posiada chip identyfikacyjny CRUM- jeśli produkt go nie ma, oznacza to, że jest to podróbka lub toner startowy, sprzedawany wraz z drukarką- niezależnie od sytuacji jest to próba oszustwa. W miejscach takich jak skup oryginalnych tonerów opisana sytuacja jest niedopuszczalna
  • dzięki usłudze Samsung SyncThru, po wpisaniu numeru IP swojej drukarki sieciowej otrzymamy informację, czy produkt zakupiony w punkcie, który oferuje sprzedaż tonerów Samsung, jest oryginalny.

Nasz skup tonerów Samsung to miejsce, gdzie akceptowane są produkty tylko oryginalnego pochodzenia. Oto cechy produktu, które mogą świadczyć o tym, że nie pochodzi on z legalnego źródła:

  • brak logo firmy na kartonie
  • kaseta nie ma etykiety z modelem i numerem seryjnym firmy

Punkty prowadzące skup tonerów Samsung to niezwykle przydatne miejsca, kiedy pomylimy się z wyborem koloru lub zmieniamy sprzęt do drukowania na nowszy i lepszy. U nas otrzymasz profesjonalną wycenę produktów, a jeśli mieszkasz w stolicy, zostaną od Ciebie odebrane osobiście. Do pozostałych miejsc w kraju wysyłamy kurierów. Pamiętajmy, że nasz skup oryginalnych tonerów nie akceptuje podróbek i zamienników.

Dział handlowy i magazyn

ul. Pola Karolińskie 4 lok. 2
02-401 Warszawa
tel.: 602-594-898
e-mail: info@sprzedajtoner.pl

Obsługa w siedzibie

Poniedziałek - piątek: 08:30 - 17:30
Kontakt telefoniczny: 24h/7/365
NIP: 5252206809
Nasz wpis w CEIDG - plik PDF